Peuter-speelochtend

Peuter-speel ochtenden

Heeft u een peuter in de leeftijd van 3 tot 4 jaar? Dan bent u samen met uw kind van harte welkom om vrijblijvend kennis te maken bij ons op school.

Elke vrijdagmorgen van 9:00u – 10:00u zullen wij een peuter-speel moment organiseren. Uw peuter kan dan samen met de kinderen van de groepen 1 en 2 lekker buiten spelen. Tijdens het buitenspelen lopen er leerkrachten rond en heeft u tijd om vragen te stellen of informatie te krijgen over onze school.

Onze school heeft een prachtig groen plein. Uw kind kan op een laagdrempelige manier kennis maken met het buitenspelen op een basisschool.

U kunt uw peuter opgeven door te klikken op onderstaande button of door contact op te nemen met Annique Westhuis of Nynke Willering via het telefoonnummer van de school: 0529-431781. Wanneer u vragen heeft over deze speelochtenden kunt u contact op nemen via bovenstaande opties.

de vuursteen