Ons team

We hebben een klein team van getalenteerde professionals met veel vaardigheden en ervaring. We houden van wat we doen, en we doen het met passie.

Harmke Withaar

Directeur
harmke.withaar@florion.nl

Jannet Kuipers

Intern Begeleider
jannet.kuipers@florion.nl

Ivonne ten Heuw

juf van groep 1/2
maandag t/m woensdag
ivonne.tenheuw@florion.nl

Nynke Willering

juf van groep 1/2
donderdag & vrijdag
nynke.willering@florion.nl

Gerrit Willems

meester van groep 3/5
elke dag, behalve dinsdag
gerrit.willems@florion.nl

Nadja Pruim

Locatie coördinator & juf groep 3/5
maandag, dinsdag & donderdag
nadja.pruim@florion.nl

Wieger Tepper

meester van groep 4/5
wieger.tepper@florion.nl

Ruben Korterink

meester van groep 6&7
dinsdag t/m vrijdag

Gerlien Gunnink

juf van groep 7/8
maandag, donderdag & vrijdag
gerlien.gunnink@florion.nl



Thea van Gelder

leerkrachtondersteuner
iedere ochtend, behalve woensdag

Marieke Nijkamp

juf van groep 6/7 & 7/8
maandag 6/7 & dinsdag en woensdag7/8
marieke.nijkamp@florion.nl


Eline Westert

Vrijwilligster