ONS TEAM

We hebben een klein team van getalenteerde professionals met veel vaardigheden en ervaring. We houden van wat we doen, en we doen het met passie.

Annique Westhuis

Directeur
annique.westhuis@florion.nl

Jannet Kuipers

Intern Begeleider
jannet.kuipers@florion.nl

Ivonne ten Heuw

juf van groep 1/2
maandag t/m woensdag
ivonne.tenheuw@florion.nl

Nynke Willering

juf van groep 1/2
donderdag & vrijdag
nynke.willering@florion.nl

Gerrit Willems

meester van groep 3
maandag, donderdag & vrijdag
gerrit.willems@florion.nl

Annique Westhuis

juf van groep 3
maandag, dinsdag, woensdag & donderdag
annique.westhuis@florion.nl

Wieger Tepper

meester van groep 4/5
wieger.tepper@florion.nl

Ruben Korterink

meester van groep 6/7
ruben.korterink@florion.nl

Gerlien Gunnink

juf van groep 7/8
maandag, donderdag & vrijdag
gerlien.gunnink@florion.nl


Marieke Nijkamp

juf van groep 7/8
maandag – woensdag
marieke.nijkamp@florion.nl

Thea van Gelder

leerkrachtondersteuner
thea.vangelder@florion.nl

Jolanda Mulder

leerkrachtondersteuner
jolanda.mulder@florion.nl

Julia Schuurhuis

juf van groep 1/2
julia.schuurhuis@florion.nl

Eline Westert

vrijwilligster

Marlies ten Have

Administratief medewerker
marlies.tenhave@florion.nl

André Agakhanian

Conciërge