Ons team

We hebben een klein team van getalenteerde professionals met veel vaardigheden en ervaring. We houden van wat we doen, en we doen het met passie.

Harmke Withaar

Directeur
harmke.withaar@florion.nl

Jannet Kuipers

Intern Begeleider
jannet.kuipers@florion.nl

Ivonne ten Heuw

juf van groep 1/2
maandag t/m woensdag
ivonne.tenheuw@florion.nl

Nynke Willering

juf van groep 1/2
donderdag & vrijdag
nynke.willering@florion.nl

Gerrit Willems

meester van groep 3
maandag, donderdag & vrijdag
gerrit.willems@florion.nl

Annique Westhuis

Locatie coördinator & juf groep 3
maandag, dinsdag, woensdag & donderdag
annique.westhuis@florion.nl

Wieger Tepper

meester van groep 4/5
wieger.tepper@florion.nl

Ruben Korterink

meester van groep 6/7
ruben.korterink@florion.nl

Gerlien Gunnink

juf van groep 7/8
maandag, donderdag & vrijdag
gerlien.gunnink@florion.nl


Marieke Nijkamp

juf van groep 7/8
maandag – woensdag
marieke.nijkamp@florion.nl

Thea van Gelder

leerkrachtondersteuner
thea.vangelder@florion.nl

Jolanda Mulder

leerkrachtondersteuner
jolanda.mulder@florion.nl

Julia Schuurhuis

LIO – stagiaire in groep 4/5

Mariët Dekens

LIO – stagiaire in groep 1/2

Marlies ten Have

Administratief medewerker
marlies.tenhave@florion.nl

André Agakhanian

Conciërge

Eline Westert

Vrijwilligster